نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدیریت استان مرکزی از خبرنگاران فعال در نشر و مخابره اخبار مسکن تقدیر کرد
تقدیر از منتخب خبرنگاران
بانک مسکن استان مرکزی در مراسمی، از منتخب خبرنگاران فعال در اشاعه اخبار بخش مسکن و ساختمان استان تقدیر به عمل آورد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در نشست صمیمانه مدیر شعب بانک مسکن استان با منتخب خبرنگاران در دفتر مدیریت بانک مسکن؛ مجید امیری مدیر شعب استان با تبریک اعیاد ماه ذی الحجه به خبرنگاران و تقدیر از زحمات ایشان در ثبت و انعکاس دقیق و شفاف رخدادهای مختلف خبری؛ تعامل خوب خبرنگاران با مجموعه بانک مسکن استان، اشاعه اخبار  و رپورتاژ آگهی های بانک و تبلیغ خدمات و محصولات بانک مسکن را از درگاه های مختلف ستوده و اظهار داشت: بانک مسکن بانکی مردمی و حامی مالی خرید و ساخت مسکن اقشار مختلف مردم است و همواره خدماتی مطلوب در راستای تسهیل شرایط خانه دار کردن مردم در سبد محصولات خود دارد و انتظار دارد؛ عوامل نشر و توزیع اخبار، از صدا و سیما گرفته تا جامعه خبرگزاری ها و مطبوعات، در تحقق این امر، بانک را یاری رسانند.

امیری سپس با اشاره به اهداف و استراتژی های بانک در سال جاری و سال های پیش رو، بانک مسکن را تنها بانک تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان و بانک عامل دولت در اجرای طرح های عظیم این حوزه معرفی کرده گفت: آن چه می تواند نقش بانک را بیشتر برجسته کند؛ پرداختن بانک به بحث عرضه مسکن است که اهمیت آن در تسهیلات مشارکت نمود دارد. لذا امسال بانک مسکن در ویترین محصولات خود، خدماتی را  قرار داده که برای مخاطبین و از جمله تولید کنندگان و انبوه سازان حرفه ای بخش مسکن جلوه بیشتری دارد و آن حمایت از بخش عرضه از طریق ارائه تسهیلات ساخت مسکن در دو بخش: طرح بازآفرینی مناطق بافت فرسوده و در سایر مناطق است.

امیری در ادامه و در پاسخ به سئوالات خبرنگاران، توضیحاتی پیرامون تسهیلات با سپرده و بدون سپرده خرید و ساخت مسکن و نیز خدماتی چون حساب پس انداز مسکن جوانان، صندوق یکم و سپرده ممتاز بانک ارائه داد و تصریح کرد: سرمایه گذاری در بانک مسکن سوای این که نفع مادی و برخورداری از بازدهی مناسب و مطمئن برای سپرده گذار را به همراه دارد؛ به تامین مالی مسکن اقشار مردم به ویژه دهک های کم درآمد، کمک شایانی می نماید که در جای خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امیری در پایان بیاناتش، با تقدیر از حضور خبرنگاران دعوت شده از صداوسیما، منتخب خبرگزاری ها و مطبوعات استان اظهار داشت: ارزش خبرنگاران در شفافیت قلمی است که می نگارند و قطعا بدون حضور خبرنگار، لحظات مانا و جاودان نخواهند بود. وی خطاب به خبرنگاران گفت: قلمتان را می ستائیم و از شما می خواهیم که در هر شرایطی همچنان بر رسالت ماندگار خبرنگاری که بر صداقت، صراحت و شفافیت بنا شده است مستدام بمانید.

شایان ذکر است، در پایان این نشست دوستانه، از خبرنگاران منتخب مدعو، با تقدیم لوح سپاس و هدایائی از سوی بانک مسکن تقدیر به عمل آمد

ساعت : 11:43:00
تاريخ : 1348/10/11

نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

بانک مسکن استان مرکزی در غرفه نمایشگاه غدیر، از بازدیدکنندگان به ویژه کودکان و نوجوانان استقبال و پذیرائی کرد
غرفه بانک مسکن در نمایشگاه غدیر
در غرفه بانک مسکن استان در نمایشگاه عید غدیر، از بازدیدکنندگان پذیرائی شد و خدمات بانک در بخش حساب پس انداز مسکن جوانان برای کودکان و نوجوانان تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، همزمان با عید سعید غدیر خم، کمیته فرهنگی مدیریت شعب بانک مسکن استان مرکزی در اقدامی داوطلبانه و خودجوش با برپائی غرفه ای فرهنگی در جمع بیش از 40 غرفه دار نمایشگاه غدیر- از موکب داران نهادها، دستگاه های اجرائی و مردم ولائی و عاشق اهل بیت علیهم السلام - حضوری پر شور داشتند.

در این نمایشگاه که طی دو شب و یکروز(عید غدیر) در محل پارک ملت شهر اراک برپا شده بود، کارکنان بانک مسکن با برپائی غرفه ای تحت عنوان:"کودک و نوجوان ولائی"، ضمن پذیرائی از بازدید کنندگان، از کودکان، برای نقاشی و رنگ آمیزی طرح هائی زیبا از روز غدیر دعوت نموده و به آثار ایشان جوایزی فرهنگی (کتاب و لوازم التحریر) اهدا می کردند. کارکنان بانک همچنین با مذاکره با والدین کودکان، خدمات مطلوب بانک و از جمله حساب صندوق مسکن جوانان و روش های مختلف پس انداز و اخذ تسهیلات از حساب مزبور را برای ایشان تشریح نموده و به سئوالات ایشان در خصوص خدمات و محصولات بانک پاسخگو بودند.

شایان ذکر است در مراسم اختتامیه این نمایشگاه از غرفه داران و از کمیته فرهنگی بانک مسکن استان به پاس حضور پرشور در نمایشگاه تقدیر به عمل آمد.
ساعت : 11:34:00
تاريخ : 1348/10/11

نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مذاکره مسئولین شورای شهر ساوه با مسئولین ارشد بانک مسکن استان
مذاکره مسئولین شورای شهر ساوه با مسئولین ارشد بانک مسکن استان
نشست اعضای شورای اسلامی شهر ساوه با مسئولین بانک مسکن و شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند استان مرکزی و بازدید از پروژه های مسکونی ساخته شده توسط شرکت

به منظور آشنائی با فعالیت ها و خدمات شرکت سرمایه گذاری مسکن و اطلاع از تسهیلات بانک مسکن در بخش مشارکت ساخت مسکن در طرح بازآفرینی بافت های فرسوده شهری، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرستان ساوه در اراک و در محل دفتر مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی، با مسئولین بانک و شرکت سرمایه گذاری پارس مسکن الوند وارد مذاکره شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی؛ به دعوت امیری، مدیر شعب بانک مسکن استان، جمعی از مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر ساوه در جلسه ای با حضور مسئولین بانک و شرکت سرمایه گذاری پارس مسکن الوند، پیرامون تسهیلات، خدمات، قابلیت ها و مزایای رقابتی بانک مسکن و شرکت سرمایه گذاری مسکن خاصه در بخش مجتمع سازی و بازآفرینی شهری به گفتگو نشستند.

مجید امیری در این جلسه، با معرفی بانک مسکن به عنوان یگانه بانک تخصصی در حوزه مسکن و بانک عامل دولت در تامین مالی مسکن اقشار مختلف جامعه و مجری طرح ها و پروژه های عظیم ساختمانی در کشور؛ سیاست گذاری این بانک در سال جاری و سال های آتی را حمایت از بخش عرضه مسکن از طریق ارائه تسهیلات ساخت مسکن در دو بخش طرح بازآفرینی مناطق بافت فرسوده شهری و سایر مناطق خوانده، گفت: بانک مسکن در مرکز ثقل تلاقی حضور دولت و بخش خصوصی و با توجه به اهمیت تولید و رونق آن، تسهیل در اعطای تسهیلات مشارکت(ساخت)  را در شرایط فعلی در اولویت برنامه های خود قرار داده و مصمم است؛ با ارائه مشوق هائی برای تسهیل، تسریع و کاهش قیمت تمام شده مسکن؛ مطلوبیت شرایط ساخت برای سازندگان و قدرت خرید مسکن برای خانه اولی ها را افزایش دهد.     

امیری افزود: بانک مسکن در استان مرکزی با جذب 14700 میلیارد ریال منابع، بالغ بر 29000 میلیارد ریال(حدود دو برابر منابع تجهیز شده) تسهیلات به متقاضیان پرداخت نموده که این رقم(نسبت تسهیلات اعطائی به منابع جذب شده) در شهر ساوه حدود 3 برابر است. وی در ادامه به جزئیات تسهیلات قابل اعطا به سازندگان واحدهای مسکونی خاصه در مناطق بافت فرسوده شهری بر اساس سیاست های اعتباری امسال اشاره کرده، اظهار داشت: عمده مشکلات استان مرکزی در احیای بافت های فرسوده شهری، به دو شهر اراک و ساوه مربوط می‌شود. در اراک چیزی حدود ۲۲درصد جمعیت شهری در سکونتگاه‌های غیررسمی زندگی می‌کنند و در شهر ساوه هم، آمار همین نسبت است. وی گفت: باید اقدامات زیادی صورت بگیرد تا سطح سرانه خدمات به سطح دیگر نقاط رسیده و کیفیت زندگی افزایش پیدا کند که این مسئله مهم‌ترین کاری است که باید انجام شود. وی با اشاره به کاهش رغبت‌ و اقبال عمومی در دریافت اعتبارات از سوی مردم در بازآفرینی شهری، گفت: علی‌رغم مشکلاتی که در این زمینه وجود داشته و دارد، خوشبختانه با روی خوش بانک مسکن به مردم و تبلیغات و دعوت گسترده از ساکنین بافت های فرسوده و سکونت های غیررسمی به انحاء مختلف؛ در سالهای اخیر  استقبال خوبی از تسهیلات بانک در این بخش صورت پذیرفته و مردم تسهیلات با نرخ سود کم و با بازپرداخت بلندمدت بانک مسکن را می پسندند، لیکن همچنان از دولت انتظار داریم در پرداخت یارانه سود تسهیلات این بخش تسریع نماید.

مدیر شعب بانک مسکن استان از شهرداری و شورای شهر ساوه درخواست کرد، با عنایت به شرایط بهینه تخصیص تسهیلات در سال جاری از سوی بانک مسکن به سازندگان و به متقاضیان اخذ تسهیلات در مناطق بافت فرسوده شهری، با اختصاص تابلوهای رایگان تبلیغاتی جهت معرفی خدمات و محصولات بانک مسکن در این بخش، شرایط اطلاع رسانی خدمات بانک در این مناطق را تسهیل نموده و در ادامه از ظرفیت شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند اراک در عملیات اجرائی ساخت پروژه های مسکونی در منطق مزبور نیز بهره مند شوند.

حمیدرضا زمرد مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در این جلسه، در تبیین مختصری از پیشینه شرکت گفت: در این شرکت عملیات اجرایی حدود 4700 واحد مسکونی با زیر بنای نزدیک به 520 هزار متر مربع در قالب 26 پروژه و نیز 12 پروژه تجاری و اداری با زیر بنای کل حدود 47 هزار متر مربع آغاز شده است که از این میزان 27 پروژه با زیر بنای  کل حدود 500 هزار متر مربع به اتمام رسیده است و احداث سرپرستی بانک مسکن در شهر اراک و پروژه 1440 واحدی مسکن مهر امام صادق (ع) اراک از جمله سوابق این شرکت به شمار می‌رود. وی در ادامه آماری از پروژه های ساخته شده و در دست احداث آن در سطح کشور و در استان های مرکزی و قم را ارائه داد و با تشریح خدمات شرکت در طول سال های اخیر، شماری از افتخارات شرکت و از جمله افتخار آفرینی اخیر آن در اخذگواهی تایید صلاحیت ایمنی از سوی اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان را برای جمع حاضر برشمرد.

مهندس زمرد در پایان، اظهار آمادگی خود و کادر مجرب و توانمند شرکت را در اجرائی نمودن مطلوب و باکیفیت تمامی پروژه های ساختمانی و از جمله طرح های عمرانی شورای شهر و شهرداری ساوه اعلام نمود.

در ادامه هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ساوه، با تشکر از دعوت مسئولین بانک مسکن و توضیحات مبسوط ایشان در خصوص خدمات بانک و دستاوردهای شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند، به پروژه های زیربنائی در دست احداث شهرداری در منطقه بافت فرسوده قاسم آباد و پروژه های مسکونی در شهرک علوی ساوه اشاره نموده و پیرامون نحوه تخصیص تسهیلات بانک به پیمانکاران و سازندگان و هم به متقاضیان اخذ تسهیلات در این مناطق، به بحث و گفتگو پرداختند.

اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری ساوه در پایان این نشست با حضور در محل پروژه های مسکونی احداث شده توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند، از تعدادی از پروژه ها بازدید فنی به عمل آوردند. 

ساعت : 11:25:00
تاريخ : 1348/10/11

نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

تقدیر مدیریت وقت شعب استان از مدرسان برتر
تقدیر از مدرسان برتر بانک مسکن استان
مدیریت وقت شعب استان مرکزی از مدرسان برتر دوره های آموزشی ضمن خدمت بانک در استان تقدیر و از ایشان تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین مدیریت و شعب استان، از همکاران مدرس در مدیریت شعب استان تقدیر به عمل آمد. در این مراسم، امیری مدیر شعب استان در سخنانی؛ آموزش منابع انسانی را راهکاری مهم برای کارآمدی و اثربخشی هر سازمان دانسته و آن را یک وظیفه اساسی در سازمان ها و یک فرآیند مداوم و همیشگی و نه موقت و تمام نشدنی به حساب آورد.

امیری گفت: در چند دهه اخير بيش از هر دوران ديگر در طول تاريخ بشري، علوم و تكنولوژي پيشرفت نموده و اين تحول و دگرگوني بحدي است كه عصر حاضر را عصرنيم عمر اطلاعات ناميده‌اند. يعني دوراني كه در هر 5 سال، نيمي از اطلاعات بشري منسوخ گرديده و اطلاعات و دانش جديد جايگزين آن مي‌گردد. بنابراین در حال حاضر آموزش ضمن خدمت كاركنان در سازمان‌هاي مختلف از جايگاه خاصي برخوردار است.

وی تصریح کرد: رسيدن به اهداف سازمان بستگي به توانايي كاركنان در انجام وظايف محوله و انطباق با محيط متغير دارد و اجراي آموزش و بهسازي نيروي انساني سبب مي‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغييرات سازماني و محيط، بطور مؤثر فعاليتهايشان را ادامه داده و بركارايي خود بيفزايند.

امیری از مهم‌ترين مواردي را كه به‌عنوان مقاصد نسبتاً مشترك سازمانها و نظام‌هاي مختلف درخصوص آموزش ضمن خدمت قابل ذكراست را مواردی چون:  - هماهنگ و همسو نمودن كاركنان با سازمان- افزايش رضايت شغلي و بهبود روحيه كاركنان- كاهش حوادث و ضايعات كاري- به هنگام سازي دانش و توانائی نيروي انساني در سازمان و در نهایت كمك به تغيير و تحولات سازماني دانست و تاکید کرد: هدف از دوره های آموزش ضمن خدمت، صرف گذران ساعات و پر کردن برنامه آموزشی نیست، بلکه آموزش باید در افراد سازمان ایجاد تغییرکند و سازمان را در رسیدن به مقاصد و اهداف عالیه مساعدت نماید.

امیری در پایان، احراز رتبه دوم مدیریت بانک مسکن استان مرکزی در بخش آموزش در بین مدیریت های کشور را به همکاران خود تبریک گفت و از داود آبادی، رئیس و شریفی معاون دایره منابع انسانی و امور آموزشی مدیریت تقدیر کرد. همچنین در این مراسم، با اعطای لوح تقدیر و هدایائی به رسم یادبود از زحمات محمد رضا شمسی، حسن مشکانی، محمود فرخی، رضا آزاداندیش، حمید رضا ستوده نژاد، محمد ونکی و احسان منصوری مقدم، به پاس تدریس منابع و سرفصل های آموزش ضمن خدمت مدیریت در سال گذشته تقدیر به عمل آمد.

ساعت : 11:15:00
تاريخ : 1348/10/11

نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

حمایت بانک مسکن از طرح ملی کنترل فشار خون بالا
حمایت بانک مسکن از طرح ملی کنترل فشار خون بالا
حمایت بانک مسکن استان مرکزی از طرح بسیج

مدیریت شعب استان مرکزی از بسیج ملی کنترل فشار خون بالا حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در حمایت از طرح ملی کنترل فشار خون بالا، مدیریت شعب استان مرکزی با نصب بنر و پوسترهائی با همین مضمون در سطح شعب بانک مسکن استان، کارکنان و مشتریان بانک را در جریان این طرح ملی قرار داد. همچنین کارکنان بانک مسکن استان مرکزی به منظور مشارکت در این طرح، در راستای حفظ سلامت خود و خانواده خویش، با دعوت از تیم کنترل فشار خون از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک به بانک، ضمن اندازه گیری فشار خون خود؛ از نکات آموزشی و موارد خودآگاهی در این زمینه بهره مند شدند. 

ساعت : 10:39:00
تاريخ : 1348/10/11

نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

تقدیر مدیر شعب استان مرکزی از رئیس و کارکنان شعبه مرکزی اراک
تقدیر
تقدیر مدیر شعب استان مرکزی از رئیس و کارکنان شعبه مرکزی اراک

در مراسمی با حضور مدیر شعب استان مرکزی، معاون مالی و فناوری و تعدادی از مسئولین و کارشناسان مدیریت، از ریاست و کارکنان شعبه مرکزی اراک تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی؛ به دنبال موفقیت شعبه مرکزی اراک در احراز رتبه اول شعب مرکزی کشور در ارزیابی عملکرد سال گذشته و نیز عبور منابع شعبه از مرز 2000 میلیارد ریال؛ مسئولین مدیریت استان مرکزی در این شعبه حضور یافته و ضمن مصاحبت و گفتگو با کارکنان شعبه و تقدیر از زحمات ایشان، لوح سپاس و هدایائی به پاس تقدیر، تقدیم ایشان کردند.

مجید امیری مدیر شعب استان مرکزی در جمع کارکنان شعبه مرکزی اراک گفت: با توجه به موقعیت جغرافیائی شعب مرکزی و استقرار آن در مرکزی ترین خیابان های هر استان؛ انتظارها از شعب مرکزی به مراتب بیشتر از سایر شعب است و به نوعی شعب مرکزی باید هر گونه ضعف و کمبود عملکرد در سایر شعب را جبران کنند.  امیری افزود: طی سالهای اخیر ما همواره سعی کردیم گلچینی از بهترین مسئولین و کارکنان شعب استان را در شعبه مرکزی اراک مستقر کنیم تا در مجموع؛ کارآئی و عملکرد بهتری را شاهد بوده، به انتظارات مراجعین به این شعبه پاسخ مثبت دهیم.

امیری گفت : به حمداله مسئولین و کارکنان شعبه مرکزی اراک به این تصمیم و اعتماد ما پاسخ دادند و امروز شاهدیم که این شعبه موفق شد افتخاری دیگر برای مدیریت استان رقم بزند و به لحاظ عملکردی در جایگاه نخست شعب مرکزی بانک در کشور قرار گیرد.  امیری اظهار داشت: انتظار می رود در سال پیش رو نیز کارکنان این شعبه به شاخص های ارزیابی عملکرد شعبه عنایت داشته و رشد متوازن تمامی شاخص ها را از همین ماه های ابتدائی سال با مداقه بیشتری دنبال نمایند.

ساعت : 10:24:00
تاريخ : 1397/10/17

تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر

10:24 1398/7/24