مدیر شعب استان مرکزی در حکمی به سمت عضو غیرموظف شرکت سرمایه گذاری پارس مسکن الوند در استان مرکزی منصوب شد

انتصاب مدیر شعب استان مرکزی در هیات مدیره شرکت پارس مسکن الوند

مدیر شعب استان مرکزی در حکمی به سمت عضو غیرموظف شرکت سرمایه گذاری پارس مسکن الوند در استان مرکزی منصوب شد

با حضور مدیر عامل جدید گروه سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری مسکن در شهر اراک و با صدور حکمی از سوی وی ، مجید امیری، مدیر شعب بانک مسکن استان به سمت عضو جدید هیات مدیره شرکت پارس مسکن الوند در استان انتصاب شد.
شعب بانک مسکن ویترین معرفی پروژه های شرکت سرمایه گذاری مسکن به شمار می آیند.
بانک مسکن از سالیان گذشته تا کنون بیشترین نقش را در معرفی و فروش واحدهای مسکونی ساخته شده توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن داشته و دارد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی محمد رضا امینی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن در اراک و در جریان مراسم معارفه امیری به عنوان نماینده شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن و عضویت در هییت مدیره شرکت سرمایه گذاری پارس مسکن الوند که در دفتر مدیر عامل شرکت پارس مسکن الوند برگزار شد؛ با بیان این مطلب افزود:" از جمله مزیت های رقابتی شرکت سرمایه گذاری مسکن داشتن حامی مالی متخصص و مجربی چون بانک مسکن است که بی شک به عنوان بانکی توسعه ای و تخصصی می تواند پروژه های عمرانی شرکت را تامین مالی کند.
وی افزود: ویژگی منحصر به فرد پروژه های ساخته شده توسط شرکت بر هیچ یک از مصرف کنندگان و ساکنین پروژه ها پوشیده نیست لیکن تلاش بر این است که با افزایش کیفیت ، اجرای خوب و زمانبندی مناسب ؛ جدیدترین و در عین حال ایمن ترین متد تکنولوژی را درساختمان سازی اعمال نموده و ضمن فروش بهینه واحدهای خود در بازار جدید مسکن ، رضایت خاطر استفاده کنندگان را فراهم سازیم. امینی اظهار داشت : شرکت به زودی با کمک تیم کارشناسی مدیریت سرمایه گذاری و معاونت فنی ، شیوه نامه ای را تنظیم وارایه خواهد کرد که در آن، با ترکیب دو محور مالی و فنی، شاخص هایی چون: مقاوم سازی ، ایمن سازی و زیبا سازی را با در نظر داشتن قدرت خرید و توان تسهیلات دهی مردم، مورد توجه قرار می دهد.
وی گفت ؛ در اجرایی کردن این کار حرفه ای، درصدد هستیم عضویت یک کارشناس فنی و احدی از کارشناسان مالی بانک مسکن را در هیات مدیره شرکت قطعی نموده و در ادامه با اولویت قراردادن عملیات تکمیل پروژه های قبلی و ساخت پروژه های جدید، برای محصولات جدید شرکت، شرایط فروش و پرداختی متفاوت حسب خواسته متقاضیان داشته باشیم.
در ادامه ؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن، ضمن تجلیل از زحمات غفاری؛ عضو سابق هیات مدیره شرکت پارس مسکن الوند و تقدیم حکم انتصاب عضویت مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی به عنوان عضو غیرموظف شرکت ، برای مجید امیری در این سمت، آرزوی موفقیت نموده گفت ؛ انتظار از بانک مسکن و همه کارکنان خدوم آن این است که همچون گذشته، در کنار تبیین خدمات بانک به مردم، معرف محصولات شرکت نیز باشند تا ماحصل اقدام مشترک بانک و شرکت، تامین مالی مناسب و نیز تهیه سرپناهی مطمین برای متقاضیان مسکن باشد.
امیری ، مدیر شعب بانک مسکن استان نیز در این مراسم ، با معرفی خود به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک مسکن، از تلاش مدیران و کارکنان شرکت سرمایه گذاری مسکن و تعامل خوب و دیرینه با بانک ابراز رضایت و خرسندی نموده تصریح کرد: تابلوهای اعلانات شعب بانک در سراسر کشور ، سالهاست که محل ثابتی برای نصب اطلاعیه های فروش و واگذاری پروژه های شرکت سرمایه گذاری مسکن بوده و همکاران ما افتخارداشته و دارند که مبلغ خوبی برای محصولات ارزشمند شرکت بوده اند.
وی افزود: نقش شرکت در ساخت پروژه های مقاوم و مطمین و هم بانک مسکن در تامین سرمایه کافی و مناسب جهت خرید مسکن مردم طی سال های اخیر به اثبات رسیده ، لیکن شایسته است با اتخاذ تدابیری مشترک، دامنه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی محصولات شرکت و خدمات بانک توسعه یابد. امیری از جمله اقدامات اثر بخش مدیریت شعب استان مرکزی در اطلاع رسانی به مردم را ارتباط خوب و موثر بانک مسکن با اتحادیه مشاورین املاک در استان، حضور نماینده (کارشناس) بانک در جلسات آموزشی اتحادیه، لینک شدن بانک با سایت املاک استان و درج آخرین اطلاعیه و اخبار خدمات بانک بر روی سایت مزبور خوانده ، اذعان داشت با همکاری با مشاورین املاک فرصتی مناسب برای معرفی و فروش محصولات شرکت سرمایه گذاری مسکن فراهم خواهد آمد.
مدیر شعب بانک مسکن استان همچنین از مسیولین ارشد شرکت سرمایه گذاری مسکن خواست تا با دعوت از روسای شعب بانک مسکن ونیز مسیولین اتحادیه املاک و شماری از مشاورین املاک استان در جلسات عمومی و نیز در آیین بهره برداری و افتتاح پروژه های مسکونی ساخته شده توسط شرکت، اطلاعات مبسوطی از نوع موقعیت پروژه، نوع سازه ، قیمت تمام شده و قیمت فروش واحدها و میزان تسهیلات قابل ارایه به هر یک از واحدها را به منظور آگاهی بخشیدن به مراجعین خود و متقاضیان، در اختیار ایشان قرار دهند. امیری اظهار امیدواری کرد در سال جاری با عزم جدی بانک مسکن و دیگر شرکت ها و سازمان های مرتبط با بخش مسکن ، شرایط رونق اقتصادی و اشتغال در کشور فراهم گردد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه ، مدیر شرکت سرمایه گذاری مسکن و هیات همراه،
 از عملیات اجرایی پروژه های در حال ساخت توسط شرکت پارس مسکن الوند اراک بازدید به عمل آوردند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4