نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

نشست مسئولین بانک مسکن با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک مسکن و سازمان همیاری شهرداری های استان
سازمان همیاری شهرداری داری های استان مرکزی در باشگاه مشتریان بانک مسکن

 

احمدعلی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان: بانک مسکن آمادگی دارد با ارائه خدمات و اعطای تسهیلات مناسب و ارزان قیمت، در کنار سازمان  همیاری شهرداری های استان، خدمات عمومی شهرداری به شهروندان را تسهیل بخشیده، سرعت دهد.  

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در نشست مسئولین بانک مسکن استان مرکزی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دفتر مدیر شعب استان؛ جعفری با بیان این که بانک مسکن با پرداخت بیش از 36000 میلیارد ریال تسهیلات، بزرگترین پرتفوی پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان به شمار می رود، گفت: خوشحالیم که عمده تسهیلات بانک را به تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در چارچوب قوانین بانکداری اسلامی تخصیص داده و در این بین، ضمن مساعدت به عموم مردم در تهیه سرپناهی مناسب و ارزان قیمت، در چرخه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی استان نیز تاثیر گذار بوده ایم.

جعفری افزود: بانک مسکن مصمم است در سال جاری و سالهای پیش رو؛ به انجام تکالیف خود در حوزه بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و تامین مالی پروژه های مسکونی در این مناطق، استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه در جذب مشتریان و متقاضیان بخش مسکن، حمایت و تامین مالی پروژه هائی که در آن ها از تکنولوژی های جدید در جهت بهینه سازی مصرف انرژی بهره برده می شود، ارائه بیشترین تسهیلات به انبوه سازان دارای صلاحیت حرفه ای، پیاده سازی تجهیز پس انداز ملی از طریق ارتقای فرهنگ پس انداز ، افزایش توان خرید مردم از طریق افزودن بر سقف تسهیلات و کاهش قابل توجه نرخ سود تسهیلات در جهت سرعت بخشیدن به چرخه تولید مسکن همت گمارد.

جعفری تصریح کرد: امسال همچنین بانک با تسهیل در شرایط صدور ضمانتنامه های بانکی، پیمانکاران بخش ساختمان و دیگر متقاضیان این خدمت را حمایت همه جانبه نموده و انتظار دارد؛ دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها و سازمان های حامی آن به عنوان یک شریک اقتصادی، در سیاست گذاری ها و اجرای طرح ها با بانک تشریک مساعی نموده و همانطور که بانک در عمده تسهیلات پرداختی خود به مشتریان، در اولین اقدام، متقاضیان تسهیلات را به منظور برطرف نمودن مشکلات عدیده املاک و اراضی و پرداخت عوارض به شهرداری معرفی می کند؛ ایشان نیز از باب همکاری، شرایط را برای ایفای خدمات متقابل و تعامل بایسته با بانک مسکن که یقینا بانک عامل بهینه سازی، نوسازی و زیبا سازی شهر به شمار می رود تسهیل بخشند.

مجتبی عالیخانی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در ادامه، با تشکر از میزبانی بانک مسکن در این جلسه و تشکر از خدمات بانک مسکن در عمده اقدامات عمرانی و زیربنائی استان خاصه در بخش مسکن و ساختمان و استقبال مسئولین و کارکنان این بانک از طرح های دولت در این بخش اظهار داشت: سابقه همکاری سازمان همیاری شهرداری های استان با بانک به سال های گذشته برمی گردد. طی این مدت، سازمان، تعامل بسیار خوبی با بانک داشته و از خدمات بانک در بخش تسهیلات و صدور ضمانتنامه به خوبی استفاده نموده است.

وی افزود: از نظر سازمان همیاری شهرداری ها، بانک مسکن به جهت برخورداری از خدمات خوب و پرسنل متخصص و مجرب، مناسبترین موسسه مالی مرتبط با کار سازمان و سازمان ها و دستگاه های فعال در حوزه مسکن و شهرسازی است و سعی داریم با رفع موانع موجود، دامنه همکاری های فی مابین را توسعه دهیم.

عالیخانی افزود: سازمان در کنار شهرداری به عنوان متولی ایجاد محیطی شاد و سالم و به دور از دغدغه و اضطراب برای زندگی اجتماعی مردم، همواره سعی داشته و دارد، شرایطی فراهم آورد تا رضایت همشهریان به نحو مطلوب تامین شود. وی گفت: در این راستا سعی داریم با کمک کارشناسان خود و تشریک مساعی با مدیران شهرداری، جامعه انبوه سازان و تولیدکنندگان حرفه ای حوزه مسکن و شهرسازی در استان و بانکی عامل که ید طولائی در اعطای تسهیلات و تامین مالی بخش مسکن داشته و بتواند حداکثر مساعدت لازم را در ارائه خدمات مطلوب به سازمان و اعطای تسهیلاتی ارزان و مناسب به مردم ایفا نماید؛ مجری طرح های عمرانی در استان باشیم.

در ادامه جلسه؛ تفاهم نامه ای میان سازمان همیاری شهرداری ها و  بانک مسکن استان به منظور ارتقاء همکاری های فی مابین؛ از طریق اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی به مدیران، سرمایه گذاران، پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد آن سازمان و نیز تعهد سپرده گذاری و تمرکز منابع سازمان در بانک مسکن و همکاری با بانک در زمینه منعقد گردید و مقرر شد زین پس؛ هر دو دستگاه، روند اجرای مفاد تفاهم نامه را در جلسات فصلی بررسی نمایند.

ساعت : 09:16:00
تاريخ : 1399/10/09

تازه های اخبار تازه های اخبار

کارگاه آموزشی طب فیزیکی و حرکات اصلاحی

با هدف حفظ سلامتی ، شادابی و نشاط کارکنان، کارگاه آموزشی طب فیزیکی و حرکات اصلاحی، با حضور جمعی از کارکنان مدیریت و شعب استان ، در سالن آمفی تیاتر مدیریت برگزار شد.

مدیر شعب استان مرکزی: با ورزش، تقویت اندام،عضلات و قوای جسمانی؛ بدن خود را در برابر انواع بیماری ها مقاوم کنیم.

احمدعلی جعفری: کارکنان بانک، حافظ و امانت دار اموال مردم اند، باید با جسمی سالم و روحیه ای شاداب، در انجام وظایف خود تلاش نمایند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی؛ در جریان برگزاری کارگاه آموزشی کوتاه مدت با موضوع: "طب فیزیکی و حرکات اصلاحی" که به همت دایره ارتباطات و بازاریابی و با حضور جمعی از کارکنان شعب و دوایر مدیریت در سالن اجتماعات مدیریت استان مرکزی برگزار شد؛ جعفری مدیر شعب استان، در سخنانی؛ با تاکید بر لزوم حفظ سلامت کارکنان بانک و شادابی و نشاط آنان در انجام امور بانکی گفت: بانکداری در زمره مشاغل سخت است که نیاز به هوشیاری و دقت حین کار، همراه با سرعت تصمیم گیری و اجرای امور مشتریان دارد.

وی گفت:برای مدیریت منابع انسانی در سازمانی توسعه ای همچون بانک، آن چه بیش از هر چیز دیگر، حایز اهمیت است؛ سلامت و تندرستی همکاران، نشاط آنان در کار و انجام به هنگام و با دقت امور مالی مشتریان، با تمرکز و فارق از اضطراب و دغدغه است.

جعفری افزود: بیماری همکاران از دو جهت برای سازمان، نگران کننده و آسیب به حساب می آید؛ اینکه همکار، تمرکز و دقت لازم را در انجام امور مشتریان به کار نبسته و سوای خسارت به مشتریان و نارضایتی ایشان، خسارت جبران ناپذیرتری را به سبق آبرو و امانت داری سازمان در نگاه مشتریان وارد می کند و دوم این که؛ با بیمار شدن همکار؛ دیگر همکاران نیز بیمار شده و بار مسیولیت ناشی از حجم زیاد کار بانک متوجه سایر کارکنان بانک خواهد شد.

جعفری اظهار داشت؛ بدن ضعیف، مستعد دریافت امراض و بیماری ها است و بانک تلاش دارد با برنامه ریزی آموزشی و نیز برنامه های ورزشی و تفریحی برای همکاران، امر ورزش را در جهت سلامت کارکنان نهادینه کند و کارگاه آموزشی امروز نیز به همین بهانه و در راستای فرهنگ سازی  ورزش  در مدیریت تشکیل شده است. لذا امیدوارم همکاران حداکثر استفاده را از این کارگاه برده و همواره تنی سالم و روحی با نشاط داشته باشند.

در ادامه؛ دکتر رسول یعقوبی، در جمع کارکنان مدیریت، بحث ورزش درمانی و حرکات اصلاحی  را درمانی غیر دارویی برای دردهای مزمن و شایع بین کارکنان ادارات؛ نظیرگردن درد، کمر درد، آرتروزهای شانه و زانو و سندروم های درد معرفی و آن را جهت جلوگیری از خشکی بدن، تقویت عضلات و ایجاد تعادل، لازم و مفید دانست.

 

دکتر یعقوبی افزود: تمرین ورزشی و حرکات اصلاحی می تواند در انواع: ورزش های دامنه حرکتی، تقویتی عضله، ورزش های تعادلی، تمرینات استقامتی و انعطاف پذیری؛ تنفس و ضربان قلب را تنظیم نموده، به سلامت ریه ها کمک کند.

وی در ادامه، چند تمرین ورزشی را با مشارکت کارکنان انجام داد و از ایشان درخواست کرد؛ در ضعف های جسمانی، پیش از نگرانی، استرس و یا مراجعه به مراکز درمانی مختلف، فارق از تنبلی و رخوت؛ با داشتن یک برنامه ورزشی مدون، چند صباحی را به انجام تمرین های صحیح ورزشی بپردازند و نتیجه فوق العاده آن را مشایعت نمایند.

 

.

آخرین بروزرسانی 1399/2/29