تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدارمدیر شعب استان با استاندار مرکزی

جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در دیدار با استاندار استان، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال 98 بانک در بخش های تجهیز و تخصیص منابع، سیاست های اعتباری سال جاری بانک را مناسب برای سازندگان حرفه ای و تولیدکنندگان بخش مسکن استان دانست.

استاندار مرکزی: بیماری کرونا، نتوانست مانع از تلاش مستمر کارکنان شبکه بانکی استان در امر بانکداری و خدمت به مردم شود.

سید علی آقازاده: امر بانکداری در بانک تخصصی مسکن مستمر ادامه دارد و آمار تسهیلات پرداختی و ضمانتنامه های صادره در نیمه نخست فروردین ماه در این بانک، نشان از انفعال و حضور فعال بانک و کارکنانش در امر بانکداری، خاصه در بخش مسکن و ساختمان دارد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در دیدار مسئولین مدیریت شعب استان با استاندار مرکزی در محل دفتر استاندار؛ آقازاده استاندار مرکزی با تجلیل از همکاری دستگاه های اجرائی استان در امر پیشگیری و مبارزه با بیماری حاد کرونا، عملکردبانک های استان در رعایت دقیق و به هنگام اصول بهداشتی و ایمنی برای کارکنان و هم برای مشتریان خود ستوده گفت: متاسفانه طی طی دو ماه گذشته، تعداد زیادی از کارکنان خدوم بانک های کشور به بیماری کرونا مبتلا شده و تعدادی نیز جان خود را از دست دادند. لیکن این آمار به پاس اقدام به موقع مدیریت و کارکنان شبکه بانکی استان مرکزی در کمترین سطح قرار داشته و خوشحالیم که با تدابیری که اندیشه شد، سیر ابتلا به این بیماری در استان نزولی و به حداقل رسیده است.

استاندار مرکزی در ادامه و در تحلیل برنامه ها و سیاست های اقتصادی استان در سال جاری، با اشاره به چند طرح بزرگ در دست اقدام دولت در سال جاری اظهار داشت: امسال، طرح اقدام ملی و نیز طرح احیای بافت های فرسوده شهری، همچنان از اولویت های اقتصادی استان در بخش مسکن و ساختمان به شمار می آید و ما اطمینان داریم بانک مسکن چونان سال های گذشته بازوی توانمند و مجری طرح های دولت در این بخش خواهد بود.

آقازاده اظهار داشت؛ جهش تولید در بخش مسکن، بسته به حضور و مشارکت دستگاه های ذیربط در این حوزه دارد و می طلبد؛ بانک مسکن به عنوان یگانه بانک تخصصی تامین کننده منابع مالی در بخش مسکن، سبد محصولات خود را در قالب سیاست های اعتباری منبسط و روان در اختیار دولت و هم مردم گذاشته، در تحقق شعار امسال سربلند و موفق باشد.

در ابتدای این نشست، احمد علی جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی، گزارشی از وضعیت بانک مسکن استان در بخش تجهیز و تخصیص منابع و تسهیلات و آماری از مطالبات معوق بانک در سال گذشته ارائه داد. جعفری اظهار داشت: بانک مسکن همچنان آماده پذیرش طرح ها و مجری سیاست های دولت بوده و می باشد و ابلاغ سیاست های اعتباری و اهداف مورد انتظار بانک به مدیریت ها و شعب کشور از همان روزهای نخست سال، مبین اشتیاق بانک به همکاری با دولت و همدلی و هم افزائی با مردم،  به عنوان استفاده کنندگان از تسهیلات مسکن می باشد.

جعفری سیاست های اعتباری سال جاری بانک را شفاف و نسبت به سال گذشته روان تر و حدود اختیارات مدیریت استان ها را بیشتر از گذشته خوانده گفت: امیدوارم در سال جاری با حمایت مسئولین امر در استان، بر مشکلات حوزه مسکن فائق آمده و اهداف دولت محترم و بانک مسکن محقق گردد.   

آخرین بروزرسانی 1399/2/29