تازه های اخبار تازه های اخبار

کمک های مومنانه و خودجوش کارکنان بانک مسکن استان

کارکنان بانک مسکن استان مرکزی این بار کمک های مومنانه و بسته های معیشتی خود را به خانواده های نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا اهدا کردند.

معاون اجرائی مدیریت استان مرکزی: کمک مومنانه همکاران به خانواده های نیازمند، امسال چشمگیرتر از سال های گذشته رقم خورد.

محمد رضا شمسی: مردم، بانک مسکن را سوای تسهیلاتش در بخش مسکن، با کارکنان مجرب و محجوب آن می شناسند. کارکنانی که همواره در خدمات دهی به مشتریان، به اداره و ساعت کار اداری آن بسنده نمی کنند.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی، همزمان با لیالی قدر و به رسم چندین ساله ای که کارکنان حوزه فرهنگی بانک بنا نهاده اند، امسال نیز کار جمع آوری کمک های نوع دوستانه کارکنان مدیریت استان با هدف تهیه سبد کالا و توزیع میان خانواده های نیازمند انجام پذیرفت و با مشاركت همكاران مومن و دلسوز در مديريت و شعب استان، وجوه قابل توجهی نقد و نيز اقلام غير نقد مشتمل بر پنج راس گوسفند، برنج، خرما، عدس و... تجميع گرديد و مجموعا 222 سبد معيشتي به ارزش ريالي هر سبد 1.200.000 ريال تهيه و جهت توزيع، در اختيار  الف.  مسئول بسيج ادارات كل استان ب. نماينده كميته امداد استان  ج. خانواده هاي نيازمند معرفي شده از سوي همكاران مديريت قرار گرفت.

محمد رضا شمسی معاون اجرائی مدیریت استان، در گفتگو با روابط عمومی مدیریت، این اقدام کارکنان بانک مسکن را به نسبت سال های گذشته مطلوبتر دانسته، گفت: خوشبختانه مشارکت همکاران ما در حوزه ارتباطات اجتماعی، درامور خیر و در کمک های نوع دوستانه حسب شرایط ومقتضیات زمان، همواره چشمگیر بوده است.

وی گفت: بانک مسکن در شرایط مختلف در خدمات رسانی به مردم پیشگام بوده است. این امر در انجام وظایف سازمانی از سوی کارکنان بانک، در اعطای انبوه تسهیلات، در بخش ساخت مسکن مهر، مقاوم سازی مسکن روستائی، تسهیلات به زلزله زدگان و سیل زدگان و تسهیلات در بخش احیای بافت های فرسوده شهری  طی سال های گذشته و امسال به صورت شبانه روز و به نحو مطلوب صورت پذیرفت و این در حالی بود که بسیاری موسسات مالی به جهت حجم کار ،دغدغه ها و دردسرهای احتمالی از تقبل پرداخت آن طفره رفته، امتناع ورزیدند. شمسی افزود؛ مردم نیز متقابلا از عملکرد بانک مسکن ابراز رضایت دارند و برای بانک سوای تسهیلاتش در بخش مسکن، به جهت برخورداری از کارکنانی محجوب و متعهد، ارزش و احترام قائلند.

معاون اجرائی مدیریت تصریح کرد؛ خوشبختانه همکاران ما، افرادی نوع دوست و خیرخواه هستند و طی سالهای گذشته، در مصائب و مشکلات مردم، با ایشان همدل و همراه بوده اند. وی گفت: جمع آوری کمک های خیرخواهانه و کمک به پرداخت اقساط  و تسویه بدهی بعضا تسهیلات گیرندگان نیازمند، اقدام جهادی در ساخت خانه برای افراد نیازمند در برخی روستاهای فقیرنشین استان، کمک نقدی و تهیه ضروریات و اقلام غیرنقدی در کمک به آسیب دیدگان از بلایای طبیعی طی سال های اخیر و اقدام اخیر همکاران در تهیه 222 سبد معیشتی به منظور توزیع میان خانوارهای آسیب دیده از ویروس کرونا، از جمله اقدامات ایشان در جهت دستگیری از نیازمندان بوده است و من اطمینان دارم این امور همچنان با حضور فعال همکاران ادامه خواهد داشت.

   

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/29