تازه های اخبار تازه های اخبار

از بانوان با پوشش برتر در بانک مسکن استان مرکزی تقدیر شد.

تقدیر از بانوان کارمند با پوشش برتر در بانک مسکن استان مرکزی

همزمان با هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر، در مراسمی؛ از بانوان با پوشش برتر در بانک مسکن استان مرکزی تقدیر شد.

در مراسم تقدیر از بانوان با پوشش برتر در مدیریت استان مرکزی عنوان شد:

مدیر شعب استان مرکزی: چادر، دارای بیشترین بار فرهنگی حیا و عفاف است که بیش از هر پوشش دیگری به زن مسلمان، وقار و متانت معنوی می بخشد.

احمد علی جعفری: چادر پوشش دینی و ملی زنان ایران است که دیانت، ملیت و استقلال فرهنگی ملت مسلمان ایران را در دنیا تجلی می بخشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی در مراسم تجلیل از همکاران اناث مدیریت- که با پوشش چادر در محل کار حضور یافته و به ارائه خدمات بانکی مبادرت می ورزند- در دفتر مدیر شعب استان؛ جعفری مدیر استان در جمع اعضای کمیته فرهنگی مدیریت ، با تمجید از این اقدام فرهنگی همکاران ، بانوان با حجاب را مظهر زن با وقار ایرانی دانسته گفت: آنچه بر اهمیت حفظ حجاب می افزاید، علاوه بر جنبه اخلاق فردی، شامل جنبه های اجتماعی آن نیز می شود و از این منظر؛ حجاب امری است که تاثیرات مثبتی بر سلامت روانی جامعه می گذارد و عدم رعایت آن، جامعه را با چالش های روانی و اخلاقی مواجه می کند.

وی افزود: بانوی ایرانی با پوشش کامل خود، اوقات ارزشمند خویش را تماما برای حضور موفق در جمع خانواده، همسر داری و فرزند پروری و یا به حضور شایسته در محیط کار، توجه به امور مراجعین و حسن انجام امور محوله اختصاص می دهد و از صرف وقت برای آراستگی ظاهری و خودنمائی برای حضور در اجتماع می پرهیزد و ضمن مصون ماندن از انظار نامحرمان و احساس امنیت برای خود، زمینه ایجاد عفت وحیای اجتماعی را نیز فراهم می سازد.

 

جعفری تصریح کرد: مایه افتخار است که همکاران ما، چادر را نه تنها برای  خود محدودیت نمی دانند بلکه استفاده از چادر حین حضور در محیط کار و انجام امور مراجعین را مایه مباهات تلقی کرده، حجاب برتر را موجب آرامش خود می دانند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه عملکرد همکاران اناث ما، خاصه کارکنان محجوب و با وقار در مدیریت و شعب استان قابل تحسین است و ایشان ثابت کرده اند؛ در انجام امور محوله سازمانی نیز سربلند بوده موفق ظاهر شده اند.

در ادامه مراسم؛ رضا آزاداندیش دبیر کمیته های فرهنگی مدیریت، گزارشی از عملکرد مدیریت و شعب استان در هر یک از کمیته های؛ عفاف و حجاب، ستاد اقامه نماز، کمیته امر به معروف و نهی از منکر، پایگاه بسیج بانک و کمیته صیانت از حقوق مشتریان طی نیمه نخست سال جاری ارائه داد و در خصوص برنامه های فرهنگی مدیریت در مناسبات پیش رو توضیحاتی عنوان کرد.

در پایان مراسم، از خانم ها زارعی، خدام ، فیاضی، رفیعی، علیاری، گنجی، سیانی و جلالی تقدیر شد و لوح سپاس و هدایائی به رسم یادبود تقدیم ایشان شد.

آخرین بروزرسانی 1399/6/29