فهرست اخبار فهرست اخبار

از همکاران ایثارگر بانک مسکن استان مرکزی تجلیل شد.

تجلیل از همکاران ایثارگر

مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از همکاران رزمنده مدیریت در دوران دفاع مقدس و از همکاران فرزند شهید شاغل در مدیریت تجلیل به عمل آورد.

 در مراسم تجلیل از ایثارگران مدیریت شعب استان مرکزی عنوان شد:

مدیر شعب استان مرکزی: همکاران ایثارگر، امروز هم در انجام امور محوله، از خودگذشتگی دارند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان مرکزی، در مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگر بانک مسکن استان در سالن اجتماعات مدیریت که با حضور جمعی از مسئولین مدیریت، کارکنان بسیجی و همکاران ایثارگر مدیریت برگزار شد؛ احمد علی جعفری مدیر شعب استان در سخنانی؛ با بیان این که؛ دفاع مقدس یعنی ایستادگی در برابر تجاوز دشمن و و خود را فدای دشمن و نظام کردن، گفت: آنروز جوانان ایران زمین ثابت کردند که بهترین ها در جهان هستند، چراکه الگوی آنان جوانان کربلا بود. در شرایط فعلی نیز جوانان آگاه و فهیم کشورمان با دستیابی به فناوری های نوین، در عرصه های مختلف، کشورمان را از هر نوع وابستگی به بیگانگان مبرا ساخته اند.

وی خاطر نشان کرد: بی تردید مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد. در جنگ تحمیلی، رژیم بعث، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد. از این رو مردم غیرتمند ایران در دفاعی مقدس از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود بود به دفاع برخاستند.

جعفری با بیان اینکه، دفاعی بودن، معنویت، استقامت، جوانمردی، شهادت طلبی و خلوص نیت؛ همه از ویژگی های برجسته و ارزش های ماندگار رزمندگان در دفاع مقدس بود، اظهار داشت: در بانک مسکن نیز چه بسیار همکاران ما که داوطلبانه و بی هیچ چشم داشتی در این مسیر گام نهاده، آنروز حائز تمام آن ویژگی ها مثبت بودند و امروز موجب افتخار ما و الگو برای نسل جدید به شمار می آیند. وی افزود: همکاران ایثارگر و نیز همکاران معزز فرزند شهید شاغل در مدیریت و شعب استان، در کار بانک، انجام امور محوله و ارائه خدمات بانکداری به مردم نیز شاخص و نمونه ظاهر شده ، نماد ایثارگری و از خودگذشتگی بوده و می باشند، لذا امید و انتظار دارم، این ویژگی های منحصر به فرد در بین سایر همکاران مدیریت تسری یابد.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام والمسلمین بابائی امام جماعت مدیریت در سخنان خود با بیان اینکه دفاع مقدس از محرم نشات گرفته و شعار، الگو و تاکتیک آن نیز عاشورائی است، افزود: همه ارکان دفاع مقدس از کربلا و محرم نشات گرفته و اگر اینگونه نبود، قطعا نمی توانستیم شاهد ایثار جوانان برای دفاع از خاک و ارزش های نظام باشیم.

وی گفت: امروز دشمن در جنگ نرم در صدد است تا ارزش های نظام مقدس اسلامی و نام شهدا را از بین برده و با تغییر سبک زندگی، به دنبال این است که ارزش ها و بزرگ مردی هائی که به دنبال آن هستیم را از ما بگیرد. لذا برگزاری مراسم هائی در گرامیداشت دفاع مقدس، موضع گیری در برابر جنگ نرم دشمن و مقابله در خط مقدم است تا دشمنان بدانند؛ ملت ایران همچون دفاع مقدس ایستاده و با قدرت راه خود را ادامه خواهد داد.

در ادامه مراسم؛ فریدون بیات شهبازی، علی اصغر شهدوست و  عبداله غلامی فرد، سه همکار ایثارگر و بازنشسته مدیریت، خاطراتی از حضور خود در جبهه در دوران دفاع مقدس را در جمع حضار بیان داشتند.

در پایان این مراسم، با تقدیم لوح سپاس به امضای استاندار مرکزی، فرمانده سپاه روح اله استان و مدیر شعب بانک مسکن استان و هدایائی از سوی مدیریت به همکاران ایثارگر و همکاران فرزند شهید در مدیریت، از ایشان تجلیل گردید. 

آخرین بروزرسانی 1399/7/8